Nowe inwestycje mieszkaniowe

POSTAW NA MIESZKANIE OD SPRAWDZONEGO DEWELOPERA!

Wśród nowych inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy projekt GRUNWALDZKA 25 wyróżnia się nowoczesnym designem oraz szerokim wyborem mieszkań, niezwykle różnorodnych zarówno pod względem metrażu, jak i innych parametrów. Mieszkanie nabyte od profesjonalnego dewelopera na rynku pierwotnym, w tak atrakcyjnej lokalizacji, przyczyni się do zmiany Twojego życia wyłącznie na lepsze. Chcemy przecierać szlaki, jeśli chodzi o nowe inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy!

Galeria-7
Galeria-3

Nowe inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy — mieszkania o wysokim standardzie

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy charakteryzują się wykorzystaniem wszelkich dostępnych technologii, mogących przynieść mieszkańcom wiele udogodnień. Deweloperzy zadbali o to, aby w mieszkaniach znalazły się same przydatne funkcje.

 • System inteligentnego sterowania mieszkaniem FIBARO umożliwiający m.in. zdalne sterowanie ogrzewaniem oraz roletami okiennymi
 • Wideodomofony
 • Ogrzewanie podłogowe dla komfortu i swobody aranżacji pomieszczeń nieograniczonej umieszczeniem grzejnika
 • Deska kompozytowa na balkonach i tarasach
 • Panoramiczne okna trzyszybowe z roletami
 • Przestronne, zagospodarowane ogródki przy mieszkaniach na parterze

Deweloper oferuje mieszkania z dobrze zaplanowaną częścią wspólną

Deweloperzy w Bydgoszczy zdają sobie sprawę z istoty odpowiednio zagospodarowanej części wspólnej. Zadbaliśmy o to, aby nowa inwestycja zachwycała funkcjonalnością, estetyką, a do tego zapewniała maksymalne bezpieczeństwo mieszkańcom. Z tego też względu nasze mieszkania deweloperskie mają wszystko, co niezbędne.

 • Komórki lokatorskie na poziomie -1
 • Nowoczesna aranżacja korytarzy i klatek schodowych
 • Miejsca postojowe z monitoringiem
 • Cichobieżne windy
 • Osiedle w pełni monitorowane z kodowaną kontrolą dostępu do pomieszczeń wspólnych
części wspólne
Wnętrze

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Bydgoszczy to niepowtarzalny design

Inwestycja GRUNWALDZKA 25 APARTAMENTY została zaprojektowana tak, aby jej wyjątkowa architektura zachwycała oraz wyróżniała się niepowtarzalnością. Nowoczesna bryła swoim designem nawiązuje do inwestycji Perłowa Dolina zrealizowanej przez NK Polska Development.

Oferowane mieszkania w stanie deweloperskim umożliwiają dostosowanie wystroju wnętrz do wymogów przyszłych właścicieli. Nasza nowa inwestycja budowlana jest zaplanowana w taki sposób, aby zapewniała nie tylko praktyczne potrzeby mieszkaniowe, lecz również reprezentowała wysoki standard oraz nowoczesną szkołę deweloperską. Jeśli przeglądasz rynek pierwotny w poszukiwaniu nowych mieszkań – postaw na naszą doskonałą inwestycję!

Deweloperzy w Bydgoszczy zadbali o dogodną lokalizację mieszkań

GRUNWALDZKA 25 APARTAMENTY łączy miejski styl życia z bliskością natury.

Jako skupiający się na rynku pierwotnym deweloper nieruchomości zadbaliśmy przede wszystkim o to, by nasze mieszkania znalazły się w dogodnym otoczeniu. Lokalizacja w centrum zapewnia dostęp do różnorodnych usług oraz łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta.

Sąsiedztwo malowniczego parku nad kanałem pozwala zarówno na spokojny odpoczynek, jak i na aktywne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu przyrody. Nasze zlokalizowane na ulicy Grunwaldzkiej mieszkania w stanie deweloperskim zapewnią Ci tak bliskość natury, jak i ważnych węzłów komunikacyjnych oraz punktów handlowych.

W okolicy naszych nowoczesnych mieszkań deweloperskich znajdują się także kino i opera – budynki zlokalizowane są w niewielkiej odległości od starówki, dlatego możesz mieć pewność, że w pobliżu Twojego potencjalnego nowego miejsca zamieszkania nie zabraknie atrakcji!

Mapa
Galeria-8

Nowa inwestycja to mieszkania deweloperskie w świetnym otoczeniu

Mieszkania, które oferuje deweloper w Bydgoszczy to spełnienie marzeń osób kochających kontakt z przyrodą, ale też liczne wydarzenia kulturowe czy zwyczajny dostęp do wszystkiego, co dzieje się w mieście. Park nad starym kanałem to przede wszystkim:

 • ścieżki i trasy rowerowe,
 • bliskość natury,
 • nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych,
 • spotkania kulturowe i sportowe.

Bydgoszcz – nowe inwestycje w mieszkania. Rynek pierwotny zaskakuje!

Szukasz godnego uwagi mieszkania? Rynek pierwotny w Bydgoszczy stoi dla Ciebie otworem! Jesteśmy nowoczesnym deweloperem – nasze mieszkania wyróżniają się wśród dostępnych na rynku pierwotnym lokali. Stawiamy na elegancki minimalizm oraz innowacyjny, niemalże futurystyczny design, który zachwyca modnym połączeniem bieli i czerni. Nasza zlokalizowana przy ulicy Grunwaldzkiej inwestycja budowlana to jeden z pierwszych kroków w stronę nowoczesnej, a równocześnie funkcjonalnej deweloperki. Jako bezpośredni deweloper postawiliśmy na mieszkania, które będą odpowiadały właścicielom tudzież osobom wynajmującym pod każdym możliwym względem. Toteż nowe inwestycje deweloperskie to zarówno doskonała okolica, jak i wysoki standard wykonania budynku. Jesteśmy pionierami w kwestii nowych inwestycji mieszkaniowych – wybierz jeden z naszych lokali i ciesz się komfortem w pięknym wydaniu!

Grunwaldzka-25---nowe-inwestycje